top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Nabízíme vám realizaci vašich nejtajnějších přání v oblasti slaboproudu

Abyste nekupovali zajíce v pytli připravili jsme pro vás malou ukázku kompletní komunikace s naší firmou od nápadu, až po výslednou realizaci.

Jako příklad si můžeme vymodelovat tohoto klienta. Je to pán kolem padesátky, pracovník středního managementu ve středně velké firmě se zahraniční účastí a je humanitně vzdělán. Má manželku pracující v administrativě ve státním sektoru a dvě dospívající děti, dcera 14 let (ZŠ) a syn 16 let (Gymnázium). Dlouhá léta bydleli v paneláku na jenom velkém pražském sídlišti, ale teď s vyšší životní úrovní a lepší dostupností hypoték se rozhodli si pořídit vlastní dům v jednom z rozvíjejících se satelitních městeček kolem Prahy. Ale teď již k našemu příběhu:


Specifikace požadavků klienta

Klient by měl rád v každé obytné místnosti (tzn. oba dětské pokoje, ložnice, pracovna, kuchyň a obývací pokoj) kvalitní TV příjem kanálů, na které byl dodnes zvyklý z nabídky kabelové TV a telefonní zásuvku pro připojení počítače k internetu. Dále by rád chtěl chránit svůj dům a auto prostřednictvím nějakého zabezpečovacího zařízení. Dále by klient rád sledoval TV vysílání v portugalštině (syn se učí portugalsky), zpravodajské kanály, hudební programy (požadavky dcery) a chtěl by vidět nějaká zajímavá fotbalová utkání (např. Premier League).

zkratka na nabídku

Po rozhovoru s naším technikem bude vypracována cenová nabídka dle těchto technických řešení

Antény a satelity

V dané lokalitě není možné přijímat pozemní kabelovou televizi. Čtyři základní programy budou chytány z vysílače v Praze, ostatní ze satelitu. Kabelové programy budou chytány prostřednictvím nabídky jediného satelitního kabelového operátora na českém trhu UPC Direct. Z důvodů technického omezení satelitního příjmu je možné UPC Direct přijímat pouze filozofií jedna smlouva - jeden televizor. Na základě těchto informací bude naší firmou sestavena variantní cenová nabídka zahrnující všechny možné alternativy příjmu od jednoduchého a nejlevnějšího sledování pouze čtyř základních kanálů až po plnou nabídku dvou smluv UPC, portugalských kanálů a programů Sky Sports britské nabídky kanálů Sky Digital.

Telefonní a datová vedení

Po dohodě s klientem a vysvětlení všech možností bude vypracována cenová nabídka na rozvod telefonních a datových kabelů do všech obytných místností tak, aby bylo možné připojit telefonní přístroj a telefonovat z kterékoliv místnosti v okamžiku připojení telefonní linky v domě a aby bylo možné připojit všechny počítače v domě (jsou tři: dcera, syn a klientův pracovní notebook) k dostatečně rychlému, levnému a kvalitnímu internetu. Zároveň musí být zachována možnost připojit k systému připadnou pevnou telefonní linku, která bude za čas v lokalitě zřízena.

Zabezpečovací systém

Po dohodě s klientem bude sestavena cenová nabídka na dvouzónové zabezpečení systémem EZS. Každé patro bude možné hlídat zvlášť (např. v noci při spánku v 1. patře bude aktivováno hlídání přízemí. Zvlášť bude také hlídána garáž. Bude vypracována cenová nabídka, ve které budou zohledněny všechny systémy způsobů ohlášení poplachu od sirény přes telefonní moduly až po možnost připojení k PCO (pultu centralizované ochrany) bezpečnostní agentury.

Upozornění

Následující cenová nabídka má pouze ukázat, jakým způsobem sestavujeme nabídku na míru klientovi a představit velmi orientačně ceny jednotlivých položek. Všechny ceny v ní uvedené jsou záměrně neaktuální a většina je starší, než 2 roky. Pro zjištění konkrétních aktuálních cen nás prosím kontaktujte. Děkujeme vám za pochopení.

nabídka kontaktujte nás hlavní stránka