top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Nemusíte být odborníci, abyste u nás zvládli objednat STA

Mnoho z nás bydlí ve velkém činžovním domě. Ať už je to panelák na sídlišti z doby normalizace nebo starý cihlový dům na Vinohradech v oblasti TV příjmu se všechny potýkají s podobnými problémy. Jakási Společná televizní anténa už kdysi v domě byla, ale nejen kvůli stáří ale i kvůli "péči" sousedů, kteří při přestavbě poškodili kabely dnes 100% funguje jen když se jí chce.

Jak to také může vypadat

Zákazník je bytové družstvo. Jedná se bytový činžovní dům - panelák postavený někdy ke konci šedesátých let na sídlišti Prosek na Praze 9. Dům byl státní, před několika lety byl prodán v privatizaci. Kupujícím bylo bytové družstvo, které založili bývalí nájemníci. Jde o jeden vchod dlouhého paneláku, jednotlivé vchody jsou rozděleny na jednotlivá družstva.

Před lety, ještě ve vlastnictví obce byla do domu zavedená kabelová televize. Od té doby se nikdo o společnou televizní anténu v domě (STA) nikdo nestaral a tak postupně chátrala. Dnes je sice funkční, ale v dezolátním stavu. Poplatky za kabelovku se neustále zvyšují a současně je v domě stále více lidí v důchodovém věku. Jménem představenstva družstva oslovil naší firmu jeho předseda, mladý muž a požádal nás o rekonstrukci STA.

Specifikace požadavků klienta

Technik přímo na místě prohlédl zbytky stávajícího rozvodu a zjistil, že je starý rozvod již v nevyhovujícím stavu, antény a ostatní zařízení také. Bude proto nutné vytvořit úplně novou STA. Aby nemělo družstvo velkou investici bude z účetních důvodů celá akce nazývána rekonstrukcí. Bude sestavena variantní cenová nabídka, která bude předložena na jednání představenstva družstva:

  1. V každém případě je nutné přijímat všechny v Praze pozemně dostupné kanály - ČT 1, ČT 2, NOVA, PRIMA, TV Praha. Rovněž bude v rozvodu možnost přijímat všechna dostupná pražská rádia.
  2. Možnost příjmu satelitu. Družstvo plánuje rekonstrukci fasády a několik parabol namontovaných na fasádě hyzdí vzhled budovy. Po rekonstrukci fasády už nebude možné instalovat paraboly vůbec. Chce proto namontovat na střechu jednu centrální parabolu, ke které by přes rozvod v domě měli přístup všichni. Každý, kdo by chtěl, by pak měl v obýváku satelitní přijímač a prostřednictvím rozvodu by mohl přijímat satelit. Tato možnost bude v nabídce zobrazena ve dvou variantách.
  3. Simulace kabelovky. Na jakékoliv běžné TV bude možné naladit kromě 4 - 5 běžných kanálů také další programy nachytané ze satelitu (Eurosport apod.) Celkem je tak možné sledovat např. 10 programů

zkratka na nabídku


Upozornění

Následující cenová nabídka má pouze ukázat, jakým způsobem sestavujeme nabídku na míru klientovi a představit velmi orientačně ceny jednotlivých položek. Všechny ceny v ní uvedené jsou záměrně ne.aktuální a většina je starší, než 2 roky. Pro zjištění konkrétních aktuálních cen nás prosím kontaktujte. Děkujeme vám za pochopení.

nabídka kontaktujte nás hlavní stránka