top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Televizní a satelitní příjem

kontaktujte nás

Zajistíme pro Vás příjem téměř jakéhokoliv TV programu dle vašeho přání. Náš specializovaný, perfektně proškolený technik s vámi přímo na místě montáže probere vsechny možnosti příjmu vámi preferovaných programů, od zcela běžných jako jsou ČT 1, ČT 2, NOVA PRIMA, přes další evropské kanály prakticky ve všech evropských jazycích (en, ger, fr, ru, aj.) až po v našich podmínkách exotické programy (jp, čína, thai, Irán, aj.).

Nastavíme vaše přijímací zařízení i další anténní systémy v domě tak, abyste měli zajištěn nerušený příjem všech kanálů, které vás zajímají. Provádíme služby na klíč, takže klient pouze vysloví přání a my zajistíme vše ostatní tak, abyste co nejdříve byli spokojeni.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Provádíme montáže individuálních přijímacích zařízení pro jednotlivé koncové uživatele nebo navrhneme, provedeme opravu nebo vytvoříme řešení pro větší celky, jako jsou činžovní domy a domy bytových družstev, penziony, hotely, atp. Vyprojektujeme a sestavíme speciální klientské aplikace pro podniky orientované na užší cílovou skupinu zákazníků jako jsou erotické podniky a noční bary, sportbary, videokluby, atd.

nahoru
Jméno:

Email:

Dotaz:


Pro odeslání dotazu vyplňte prosím písmena z obrázku:

řešení na  míru
Vyhledávání: